This project is read-only.

نصب:

توجه: فقط بر روی ویندوز XP نیاز به نصب .Net Framework 2.0 برای اجرای برنامه دارید. دریافت از اینجا

بر روی ویندوز ویستا و سون نیاز به نصب هیچ پیش‌نیازی نیست!

بعد از اینکه نصب کننده برنامه با حجم حدود ۵ کیلوبایت را دریافت کردید، با کلیک بر روی فایل دریافتی از مسیری که بر روی سیستم خود ذخیره کرده‌اید، نصب کننده شروع به دریافت برنامه اصلی از اینترنت می‌کند. 

سوال: چرا برنامه به صورت مستقیم بر روی سیستم من نصب نمی‌شود و این کار طی دو مرحله انجام می‌شود؟

برای اینکه هر زمان که نسخه‌ی جدیدی از برنامه آماده شد، عمل به روزرسانی به صورت خودکار برای شما انجام شود، بدون آنکه شما نیاز به چک کردن همیشگی برای آگاه شدن از نسخه‌ی جدید داشته باشید.

راهنمای استفاده:

بعد از اولین نصب، برنامه به صورت خودکار اجرا می‌شود. در دفعات بعدی برای اجرای برنامه می‌توانید از مسیر Start > All Programs > Kavoshgar > FriendFeed Backup Creator برنامه را اجرا کنید.

برنامه به دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده است. در صورتی که دوست دارید خروجی پشتیبان شما به صورت راست به چپ باشد، و از عبارات فارسی استفاده شده باشد، باید حتما در زمان تهیه نسخه‌ی پشتیبان زبان فارسی را برای برنامه انتخاب کنید.

بقیه قسمت‌ها که کاملا مشخص است و نیاز به توضیح اضافه ندارد.

سوال: چگونه می‌توانم از همه‌ی فیدهایم بکاپ بگیرم؟

متاسفانه فرندفید امکان مطلع شدن از تعداد همه‌ی فیدها را در اختیار برنامه‌نویسان قرار نداده است. برای رفع این مشکل شما باید هر بار مشخص کنید که از چه فیدی عمل بکاپ‌گیری شروع شود و از این نقطه‌ی شروع به چه تعداد فید بکاپ گرفته شود. با این روش شما می‌توانید از همه‌ی فیدهای خود بکاپ بگیرید.

Last edited Apr 8, 2011 at 12:45 PM by moallemi, version 4

Comments

No comments yet.